-------------- Plastové dvere skladom ihneď k odberu.----------------

Nový cenník od 1.4.2019

Image

 

  ------------------- Dostupné rozmery  dverí skladom  :  96x201cm a  88x200 cm

 

       

                    

.Pri objednávaní tovaru prosíme zákazníkov ,aby vyplnili objednávací formulár

Pri  nákupe   dverí , alebo vyžiadania cenovej ponuky   ,prosime zákaznikov ,aby vyplnili        -FORMULAR  na objednávku. TU

 

 

 

Dôležité informácie pri nákupe dverí

 

Nie vždy najlacnejšia cena je najlepší výber.

Pri nákupe plastových vchodových dverí nepozerajme len ich cenu . Potrebné je vedieť , že výrobca dvere, na aké miesto doporučuje. Veľa firiem ponúka za 200 -300 € železné vchodové dvere zakryté s plastami , ktoré majú 12-16 bodové zamykanie . Tieto sú vhodné na také miesta, kde nie je veľký tepelný rozdiel medzi vonkajším a vnútorným priestorom ,napr do bytov v paneláku .

Nákupné strediská v akciách ponúkajú lacné vedľajšie plastové dvere .

Vedľajšie plastové dvere,sú vyrobené z tenkejšieho a uzšieho profilu s lacným kovaním a zámkom. Výrobca vedľajšie dvere doporučuje na miesta ako : napr : zadný vstup do domu, vstup na záhradu ,alebo vchod do garáže. Preto tieto dvere sú o cca 40-50% lacnejšie, ako vchodové dvere .

 

. Naše plastové vchodové dvere

Dvere vyhovujú všetkým požiadavkám na kvalitu, dizajn, funkčnosť, stabilitu, ľahkú údržbu, dlhú životnosť a ekológiu. Plastové dvere sú vystužené oceľovou pozinkovanou výstuhou hrúbky 1,5 - 2 mm a vyznačujú sa vysokou kvalitou, sú vysoko pevné, odolné proti UV žiareniu a starnutiu. Plastové dvere vyrobené zo 5 komorového systému TRIUMP sú určené pre náročných zákazníkov s vysokými nárokmi na dizajn, funkčnosť a životnosť. Optimálna hĺbka zaisťuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti a vysokú zvukovú izoláciu.

- Nastaviteľné 3D pánty

- bezpečnostné 5 bodové zamykanie Euro Elzett

- Silná konštrukcia - Nízky hliníkový prah

- Zámok, kľučka, montážne dielce v cene

- Výborné tepelno – izolačné vlastnosti

 

Navštívte náš sklad kde všetky modely dverí sú vystavené a presvedčte sa o ich kvalite naživo. Chotín, pri stanici 477, 94631 V prípade otázok nás kontaktujte : 0907364637

 

 

 

.

 

.