Plastové vchodové dvere skladom ihneď k odberu

Pri objednávaní tovaru prosíme zákazníkov ,aby vyplnili objednávací formulár

Nový cenník plati   od  1,4,2019 

Všetky ceny sú uvedené spolu s DPH . tel :0907364637

 

 

.

tel : 0907364637

  Pri  nákupe dverí  , alebo vyžiadania cenovej ponuky, prosime zákaznikov , aby vyplnili 

   Formulár na objednávku  Tu .

 

 

 

Dôležité informácie pri nákupe dverí.

 

Nie vždy najlacnejšia cena je najlepší výber.

Pri nákupe plastových vchodových dverí nepozerajme len ich cenu . Potrebné je vedieť , že výrobca dvere, na aké miesto doporučuje. Veľa firiem ponúka za 200 -300 € železné vchodové dvere zakryté s plastami , ktoré majú 12-16 bodové zamykanie . Tieto sú vhodné na také miesta, kde nie je veľký tepelný rozdiel medzi vonkajším a vnútorným priestorom ,napr do bytov v paneláku .

.

 

Nákupné strediská v akciách ponúkajú lacné vedľajšie plastové dvere . Vedľajšie plastové dvere,sú vyrobené z tenkejšieho a uzšieho profilu s lacnejšim  kovaním a zámkom. Výrobca vedľajšie dvere doporučuje na miesta ako : napr : zadný vstup do domu, vstup na záhradu ,alebo vchod do garáže. Preto tieto dvere sú o cca 40-50% lacnejšie, ako vchodové dvere .

 

 

 

 

.

Naše plastové vchodové dvere

 

Dvere vyhovujú všetkým požiadavkám na kvalitu, dizajn, funkčnosť, stabilitu, ľahkú údržbu, dlhú životnosť a ekológiu. Plastové dvere sú vystužené oceľovou pozinkovanou výstuhou hrúbky 1,5 - 2 mm a vyznačujú sa vysokou kvalitou, sú vysoko pevné, odolné proti UV žiareniu a starnutiu. Plastové dvere vyrobené zo 5 komorového systému TRIUMP sú určené pre náročných zákazníkov s vysokými nárokmi na dizajn, funkčnosť a životnosť. Optimálna hĺbka zaisťuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti a vysokú zvukovú izoláciu.

- Nastaviteľné 3D pánty

-  bezpečnostné 5 bodové zamykanie Euro Elzett

- Silná konštrukcia

- Nízky hliníkový prah

- Zámok, kľučka, montážne dielce v cene

- Výborné tepelno – izolačné vlastnosti

 

Často kladené otázky (FAQ)

1, Môžem uplatniť niakú zľavu pri vačšom odbere?

Áno, ponúkame zľavu 2% pri nákupe nad 2000 euro. Neveríme v zľavách, totižto neexistujú. Náše ceny sú minimálne vždy. Marketing typu prídte nakúpiť a dostanete zľavu 50-70% z imaginárnej predošlej ceny, ktorá činí 200euro (v reálnom živote to 200 euro nikdy nebolo)  sú podľa nás len zavádzajúce z hladiska zákazníkov. Takisto ako triky viacerých nemenovaných firiem pri udávaní cien bez DPH, alebo bez montážnych dielcov, bez kovania ,ktoré po pridaní si do nákupného košika Vám okamžite zvýšia cenu ešte vyššie než by mala byť

 

Navštívte náš sklad kde všetky modely dverí sú vystavené a presvedčte sa o ich kvalite naživo. Chotín, pri stanici 477, 94631 V prípade otázok nás kontaktujte : 0907364637

 

 

.

.